Kiekvienos įmonės efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, o vienas iš jų – buhalterinės paslaugos. Nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiima įmonė ar kokia organizacinė-teisinė forma pasirinkta, visi juridiniai asmenys turi gauti kokybiškas apskaitos paslaugas.

Kam apsimoka gauti buhalterines paslaugas?

Mažai įmonei išlaikyti buhalterį nėra labai racionalu, nes jis turės labai mažai darbo, todėl nebus įmanoma visiškai pateisinti tokio specialisto nuolatinio darbo užmokesčio. Tokiu atveju vertėtų pasidomėti, kokias buhalterinės apskaitos paslaugų kainas siūlo nepriklausomos įmonės. Tokioms įmonėms reikės mokėti tik už atliktą darbą, o tai labai paranku. Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje.

Ši galimybė praverčia ir didelėms įmonėms, kurios paprastai nusprendžia turėti savo apskaitos skyrių. Išskyrus tai, kad išlaikyti savo buhalterijos skyrių, reiškia dideles darbo vietos organizavimo išlaidas, kanceliarinių prekių išlaidas, kompiuterių ir biuro įrangos remontą ir priežiūrą, komunalines paslaugas, taip pat darbuotojų išlaikymą. Apskaičiavus visas išlaidas, bendradarbiavimas su nepriklausoma apskaitos įmone gali pasirodyti geras sprendimas.

Nuo ko priklauso kaina?

Klaidų buhalterinėje ir mokesčių apskaitoje kaina yra labai didelė ir gresia didelėmis baudomis. Bendradarbiaudami su įmone, teikiančia buhalterines paslaugas, apsisaugosite nuo nuostolių dėl buhalterių klaidų, nes visa atsakomybė už apskaitos klaidas tenka jiems. Jums nereikės nerimauti dėl laiku pateiktų sąskaitų ar sumokėtų mokesčių, nes samdoma įmonė visada kontroliuojame visus terminus.

Kainoraštis yra lankstus, nes neįmanoma nustatyti tikslios paslaugos kainos, neišnagrinėjus įmonės veiklos ir būsimo bendradarbiavimo darbų apimties. Taip pat svarbu atsižvelgti į mokesčių sistemą, taip pat į kliento įmonės per mėnesį atliekamų sandorių skaičių.

Tik atsižvelgus į visus šiuos veiksnius ir išanalizavus situaciją, kurioje yra įmonė, galima tiksliai pasakyti, kokių paslaugų reikia įmonei. Visa tai savo ruožtu leidžia nustatyti teikiamų apskaitos paslaugų kainą.