Šiandien įmonių steigimas yra ganėtinai nesudėtingas procesas, tačiau savo įmonę norinčius įsteigti asmenis neretai lydi daug klausimų, susijusių su veiksmais, kuriuos šiuo atžvilgiu būtina atlikti. Norėdami įsteigti įmonę visų pirma turite pasirinkti Jums tinkamiausią juridinę formą, kurių pasirinkimas šiandien yra ganėtinai platus: UAB, MB, VŠĮ ir kt. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo turimo galimo skirti kapitalo dydžio, asmenų kiekio, galimos prisiimti rizikos bei kitų veiksnių. Pasirinkus juridinę formą įmonės steigimui, galima pradėti spręsti su jos registravimu susijusius klausimus. Kas yra svarbu norint įregistruoti įmonę ir į ką turite atkreipti dėmesį?

Įsteikite įmonę jau dabar – kreipkitės į mus! Justicija.eu

Įmonių steigimas: ką reikia daryti norint įsteigti įmonę?

Vienas pirmųjų žingsnių, nusprendus kokią juridinę formą pasirinksite savo įmonės steigimui, yra jos pavadinimo sukūrimas. Šiandien yra įregistruota gausybė pavadinimų, todėl svarbu, kad Jūsų sukurtas pavadinimas būtų unikalus. Išsirinkus pavadinimą, Jums reikia jį rezervuoti Juridinių asmenų registre. Vėliau, reikia susirūpinti steigimo dokumentų paruošimu. Prieš steigiant įmonę, reikia paruošti steigimo sutartį su visomis joje nurodytomis sąlygomis bei nuostatais, pasirūpinti įstatiniu kapitalu, jei toks yra reikalingas (pavyzdžiui, norint įsteigti uždarąją akcinę bendrovę). Paruošus steigimo sutartį, numatykite kokį registracijos adresą naudosite, kadangi kiekviena įmonė turi turėti savo veiklai skirtą lokaciją ir turėti galiojantį registracijos adresą. Norint įsteigti įmonę reikia patvirtinti dokumentus pateikus juos notarui. Reikalingi dokumentai apima anksčiau išvardintus duomenis: steigimo dokumentus, pavadinimo bei patalpų rezervacijos duomenis ir pažymą dėl įstatinio kapitalo sudarymo, jei tokia reikalinga. Notaro patvirtinti dokumentai leis Jums kreiptis į Registrų centrą kur bus užregistruota Jūsų norima įmonė.

Įmonės steigimo klausimus patikėkite specialistams

Įmonių steigimas reikalauja atsižvelgti į daugelį su tuo susijusių veiksnių, kurie iš pradžių gali pasirodyti ganėtinai sudėtingi. Tačiau šiandien galite pasitelkti specialistų pagalbą, kadangi specializuotoms įmonėms tai yra kasdienybė. Jie ne tik gali patarti kokią verslo formą pasirinkti, kad ji būtų tinkama Jūsų veiklai vykdyti, tačiau ir suteikti konsultacijas dėl įvairių įmonių steigimo, registravimo, reorganizavimo ar kitų susijusių klausimų. Norintiems įsteigti įmonę jie taip pat gali padėti ir mokesčių mokėjimo, buhalterinės apskaitos vedimo, verslo vystymo, finansavimo, darbų saugos bei teisiniais klausimais. Pasitelkę į pagalbą specialistus, savo įmonę įsteigti galite greičiau ir paprasčiau nei anksčiau.