Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, kliūtys, susijusios su įsidarbinimu Vakarų Europos šalyse, išnyko. Beniliukso šalys tapo viena iš lietuvių ekonominių kelionių krypčių. Tačiau kelionės į Belgiją, Vokietiją ar Olandiją populiarios ne tik dėl darbo.

Turizmas yra tokia pat gera priežastis aplankyti šias šalis. Vakarų Europos šalys turi unikalią architektūrą ir kraštovaizdžius, kuriais keliautojai noriai atvyksta pasigrožėti.

Transporto priemonės pasirinkimas

Nepriklausomai nuo priežasčių, dėl kurių norime aplankyti Vakarų Europos šalis, turime pasirinkti, kokia transporto priemone ten nuvykti. Vienas iš sprendimų keliaujant į Vakarų Europos šalis yra kelionės lėktuvu. Tai neabejotinai greičiausias pasirinkimas, jei tik gyvenate netoli oro uosto. Kitu atveju laikas, reikalingas atvykti į oro uostą, turi būti pridėtas prie kelionės oro transportu laiko. Šio tipo sprendimas taip pat gali būti gana brangus. Žinoma, yra pigius skrydžius siūlančių aviakompanijų, tačiau pastarosios ne visada pasiekia tuos miestus, kuriais galėtume susidomėti. Be to, jie gali būti nepasiekiami mums patogiu laiku.

Pervežimo paslaugos keliais

Taigi belieka vienintelė galimybė – keliauti keliais. Alternatyva čia – rinktis pačiam vairuoti automobilį ar keliauti autobusu arba mikroautobusu. Tačiau šis pirmasis sprendimas gali varginti, ypač jei atvykus į Belgiją, Vokietiją ar Olandiją mūsų laukia daug užduočių. Todėl geriausias būdas keliauti į Beniliukso šalis – nusipirkti vietą mikroautobuse. Ši parinktis garantuoja greitą ir be rūpesčių patekimą į Belgiją, Vokietiją ir Olandiją. Mikroautobusų dėka mūsų neapsunkina su automobilio vairavimu susiję sunkumai, o vairuotojų profesionalumas garantuoja mūsų saugumą. Nes, be modernaus ir patogaus transporto parko, tokias paslaugas teikiančiose įmonėse dirba tik kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai. Visi jie puikiai žino maršrutus, kuriais važiuoja, ir žino, kaip išvengti spūsčių, taip pat kaip rasti kitą maršrutą įvykus nelaimei ar kitiems nenumatytiems įvykiams konkrečiame maršrute. Patirtis kelyje leidžia greitai, bet saugiai įveikti kilometrus.

Šis keliavimo būdas tinkavisiems žmonėms, kurie nori patirti įdomių nuotykių ir pasigrožėti ne tik vaizdais vietoje, bet ir tuo, ka sutinka pakeliui. Tai taip pat puikus būdas susirasti draugų ir užmegzti naujas pažintis.