Paskutiniu metu vis dažniau galima išgirsti apie aktyvią nekilnojamojo turto rinką. Ir kalbant apie tai praktiškai visuomet bus minima sostinė. Kadangi čia nori įsikurti ne tik daugybė žmonių, bet ir verslų. Todėl natūralu, kad kartais pasiūla negali prilygti tokiai paklausai. Kas kažkiek lemia ir augančias kainas. Tačiau paskutiniu metu jos didėja ne vien tik dėl to. Yra ir kitų priežasčių. Tačiau bendrai jos lemia, kas ne kiekvienam, ypač veiklos pradžioje, bus paprasta įsigyti norimas erdves. Tuo labiau, jeigu svarbus ne tik jų plotas, bet ir vieta. Kas dar labiau gali lemti galutinę sumą. Visgi, variantų tikrai yra, tereikia paieškoti bei radus tinkamą nedelsti.

Nuoma pasirenkama vis rečiau?

Kategoriškai teigti, jog tokia tendencija labai ryški, tikrai negalima. Kadangi yra, buvo ir bus, kurie teiks prioritetą būtent tokiam variantui. Tuo labiau, kad ir didžiosios įmonės paskutiniu metu vis dažniau pasirenka ilgalaikę nuomą. Kadangi turtas reikalauja nuolatinės priežiūros ir tam reikia skirti papildomų resursų. Visgi, komercinės patalpos Vilniuje nepraranda savo populiarumo. Todėl kartais tinkamų variantų tenka dar ir paieškoti. Tuo labiau, jeigu norima jas ne išsinuomoti, o įsigyti. Kas iš ekonominės perspektyvos dažnu atveju bus geresnis pasirinkimas. Taigi, galima būtų sakyti, jog populiarus yra tiek vienas, tiek ir kitas variantas. Ir labai daug priklauso nuo pačio verslo pasirinkimo.

Perspektyviausi miesto rajonai

Praktiškai visuomet yra išskiriamas miesto centras ar netgi senamiestis. Tačiau šiomis dienomis yra ir gerokai daugiau vietų, kuriose parduodamos naujos komercinės patalpos Vilniuje. Vienas iš geriausių tokių pavydžių būtų Šnipiškių rajonas, kuris pritraukia daugybę verslų ir didžiųjų bendrovių. Taip pat populiarėja ir tokios vietos, kur gausiai kuriasi nauji gyvenamieji kvartalai. Aišku, nemažai priklauso ir nuo pačios veiklos specifikos bei su tuo susijusių individualių poreikių. Tačiau galima drąsiai sakyti, jog miesto centras šiomis dienomis tikrai nėra vienintelė tinkama vieta, ypač žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos. Kas versle ir svarbiausia.