Esame moderni, buhalterinės ir verslo apskaitos paslaugas teikianti įmonė. Dirbame su smulkiomis ir vidutinėmis Lietuvos bei užsienio kompanijomis. Apskaita tai nėra procesas, reikalingas tik buhalteriui, tai viena iš pamatinių ir svarbiausių verslo sudedamųjų dalių. Mūsų klientai vertina profesionalios buhalterinės apskaitos naudą jų vystomam verslui bei nuoširdų bendravimą ir individualiai skiriamą dėmesį.

Mūsų personalas turi patirties Lietuvos ir tarptautinio kapitalo įmonėse, yra dirbęs su įvairiomis verslo ir apskaitos sistemomis tokiomis, kaip MS Dynamics NAV (Navision), MS Bussiness Central 365, Oracle, Rivilė, Stekas, Agnum, Centas. Šiuo metu apskaitą tvarkome pažangia tarptautine sistema MS Dynamics NAV 2016, taip pat lokalių poreikių tenkininimui labiau tinkančia pilnai cloudine sistema B1. Esant poreikiui, automatizuojame didelio kiekio duomenis tam, kad galėtume savo klientams operatyviai pateikti apskaitos informaciją, būtiną priimant verslo sprendimus. Mūsų darbuotojai kiekvieną užduotį vykdo atidžiai, operatyviai ir atsakingai, tad UAB „Pirma apskaita“ yra ta įmonė, kuria galite pasitikėti. Įsiklausome į savo klientų lūkesčius ir esant poreikiui ieškome įvairiapusiško sutarimo.

Nuo 2020 metų įmonėje galioja paperless politika, tad savo įmonės dokumentus visada galėsite pasiekti ir matyti Dropbox debesijoje.

Gražios dienos linki
Jūsų apskaitos komanda

UAB „Pirma apskaita”
Mus rasite Kūrybinių industrijų namuose „Laisvės namai”
Parkas Outlet, Verkių g. 31B, Vilnius, LT-09108
Tel.: +37068676212
El.paštas: info @ pirmaapskaita.lt
Tinklalapis: www.pirmaapskaita.lt