Daugeliui vyrų krepšį pakeičia kelnių kišenės. Tačiau kišenės ne visada yra pakankamai erdvios, kad tilptų viskas, ko mums reikia, ypač jei reikia paslėpti dokumentus ar kitus būtinus priedus, tokius kaip piniginė, rašikliai, planšetė ar išmanusis telefonas. Kuri vyriška rankinė jums tinka?

Prieš nuspręsdami įsigyti vyrišką rankinę, pabandykite apsispręsti, kam jis bus reikalinga – kasdieniam dėvėjimui, o gal darbui? Taip pat kyla klausimas, kokio dydžio rankinės ieškote? Prekyboje lagaminaivisiems.lt  galima rasti didelių, talpių vyriškų krepšių, kuriuose telpa ir dokumentai, ir nešiojamasis kompiuteris, bet ir mažesnių rankinių – portfelių, juosmens rankinių ar rankinių per petį.

Vyriška rankinė – klasikinė odinė

Dažniausiai vyrai nusprendžia įsigyti vieną ar dvi rankines, todėl svarbu, kad pasirinktas modelis būtų kuo universalesnis ir derėtų prie daugybės skirtingų stilių. Koks vyriškas krepšys atliks šias funkcijas?

Pirmasis mūsų siūlomas modelis yra klasikinė, odinė vyriška rankinė. Ji tiks tiek verslo, tiek laisvalaikio stiliams. Šio tipo rankinėje lengvai tilpsite ne tik piniginė ir išmanusis telefonas, bet ir darbo kalendorius. Spalvą patartina rinktis pagal kitų nešiojamų aksesuarų spalvą.

Kokia vyriška rankinė tiks žmogui, kuris mieliau užsimeta rankinę per petį? Pavyzdžiui, klasikinis nešiojamojo kompiuterio krepšys. Šio tipo krepšiai yra tiek odiniai, tiek medžiaginiai, elegantiškesni ir ne tokie formalūs.

Vyrai, kuriems prioritetas – netalpinti elektroninės įrangos į rankinę, noriai nusprendžia įsigyti vadinamąją rankinę per petį. Ši versija yra daug mažesnė, todėl patogesnė ir lengvesnė nei klasikiniai nešiojamųjų kompiuterių krepšiai. Rankinių per petį modelių yra daug – vyriška odinė rankinė per petį puikiai derės net prie oficialaus stiliaus. Jei labiau tinka sportinis stilius, rinkitės vienodai prašmatnius, bet kur kas laisvesnius modelius.

Jeigu ieškome vyriškos rankinės dovanoms, atkreipkime dėmesį į skonį

Vyriška rankinė gali būti puiki dovanos idėja, nes vyrai retai perka rankines patys sau. Įprastai tai tenka padaryti už juos ir laikui bėgant jie tikrai jums padėkos, ypač jei tai pirmasis tokio tipo aksesuaras jų garderobe. Jei derinsime savo skonį, estetinis vyriškų rankinių pranašumas prieš prikimštas kelnių kišenes ar kuprines tikrai turėtų paversti dovana greitai neatsiejama ją gavusio žmogaus, o laikui bėgant, tikriausiai ir draugų, galantiškumo elementu.